Esti pačių įvairiausių būdų apgamams šalinti. Dažnais atvejais žmonės renkasi chirurginius gydymo metodus, kadangi jie yra laikomi vienais paprasčiausių šiai odos problemai šalinti. Kaip bebūtų, ši vyraujanti nuomonė, kai kuriais atvejais, negali būti laikoma kaip teisinga. Kaip žinia, šiuolaikinė medicina siūlo daugybę alternatyvių gydymo būtų problemoms, susijusioms su apgamais, spręsti. Šiandien galime drąsiai sakyti, jog natūralios gydymo priemonės yra laikomos vienomis efektyviausių ir saugiausių. Taip yra būtent dėl to, jog natūralūs preparatai yra gaminami augaliniu pagrindu. Be to, atsižvelgiant į tai, jog gydymo procesas natūraliais preparatais apsieina be tokių odą žalojančių veiksmų, kaip deginimo ir išpjovimo, žaizdų infekcijos, kaip šalutinis poveikis, yra mažai tikėtinos. Dar viena priežastis rinktis natūralias apgamų gydymo priemones yra palyginti nedidelė jų kaina. Viena populiaresnių natūralių priemonių apgamams gydyti, be jokios abejonės, yra ricinos aliejus. Šio aliejaus, išgauto iš gamtinių medžiagų, savybės veikia itin efektyviai, o tai dažnu atveju reiškia, jog pacientui apgamas nukris savaime praėjus vos kelioms savaitėms po pirmos procedūros.

 

Procedūros Ricinos Aliejumi

 

Procedūros ricinos aliejumi yra ganėtinai paprastos. Paimkite švarų medvilninį medžiagos gabalėlį ir suvilgykite jį ricinos aliejumi. Tuomet lengvais judesesiais ištrinkite apgamą šiuo aliejumi ir kartokite šią paprastą porcedūrą du kartus per dieną, keletą savaičių. Praėjus kuriam laikui, turėtumėte pastebėti akivaizdžius gydymo rezultatus – apgamas turi pradėti trauktis, mažėti ir galiausiai nukristi nuo odos paviršiaus. Apgamo tikrai neprireiks krapštyti ar lupti – priešingai, jis nukris pats ir Jūs greičiausiai to net nepajusite. Tuo tarpu yra visai tikėtina, jog apgamo vietoje liks mažytė raudona dėmelė – kuri, be jokio kraujavimo ar skausmo pranyks po kelių dienų.

 

Apgamų Gydymas Natūraliomis Priemonėmis: Ricinos Aliejus ir Kepimo Soda

 

Kitas efektyvus ir natūralus būdas, padėsiantis atsikratyti apgamų tiesiog namų sąlygomis yra procedūros su ricinos aliejaus ir kepimo miltelių pasta. Pasigaminti šią pastą yra neįtikėtinai paprasta – tiesiog sumaišykite šiuos du ingridientus iki tirštos košelės ir suvilgykite šiuo naminiu vaistu apgamo plotą. Prieš tai švelniai ištrinkite apgamą ricinos aliejumi, taip kad odos darinys gerai sudrėktų. Ištepę apgamo vietą ricinos aliejaus ir kepimo sodos mase, tiesiog palikite gydomą odos plotą taip, kaip yra 24 valandoms ir tik tuomet nuvalykite. Šią procedūrą kartokite savaitę laiko ar dvi. Tai vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų, siekiant efektyvių gydymo rezultatų naudojant natūralias vaistines priemones. Visai tikėtina, jog gydant šiuo būdu, apgamas pradės nykti jau po kelių procedūrų

Kaip Apsaugoti Savo Odą?

 

Norėdami įsitikinti, jog nesate alergiškas naminėms gydymo priemonėms, turėtumėte pasidaryti mini testą ant bet kurio kito odos ploto 24 val. prieš procedūrą – tiesiog užtepkite aliejaus ant odos ir po kurio laiko matysite, ar neatsirado alergiška reakcija, ar ši priemonė nėra pavojinga Jūsų sveikatai ir ar galėsite naudoti šį naminį vaistą, kaip efektyvų metodą apgamams šalinti. Jei sergate bet kuriomis vėžinėmis ligomis, dėl priemonės naudojimo rekomenduojama pasikonsultuoti su savo gydytoju – terapeutu. Būtent gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų sveikatos būklę, turėtu patarti, kokias priemonės tinkamiausios ir kaip jas naudoti, siekiant efektyvaus apgamų gydymo.