Svogūnų sultys yra vienas iš daugelio gamtos mums siūlomų vaistų, skirtų apgamams gydyti. Gydymas svogūnų sultimis yra paprastas ir pigus būdas atsikratyti nepageidaujamų apgamų, o visos pastangos, kurių prireiks gydant šiuo vaistu, bus tiesiog bandymas nepravirkti trinant tam tikrą odos plotą šio aitraus prieskonio sultimis. Šių sulčių galite įsigyti Jūsų vietinėje parduotuvėlėje, prieskonių skyriuje, arba bandyti pasigaminti jų patys. Pačios sultys yra itin aštrios, todėl gydymui prireiks tik labai negausaus jų kiekio. Vienai gydymo procedūrai įprastai užtenka tik dviejų lašų sulčių, o gydymo rezultatai yra stulbinantys.

Kaip Naudoti Svogūno Sultis?

 

Tepkite svogūnų sultis tiesiai ant apgamo, naudodami medvilninius ausų krapštukus, ir gerai ištrinkite jomis gydomą vietą. Per dieną dviejų lašų sulčių procedūras reiktų kartoti du – tris kartus. Jau po kelių savaičių apgamas turėtų pradėti trauktis ir galiausiai visai pranykti. Labai svarbu yra laikytis griežtos gydymo rutinos ir nenutraukti gydymo procedūrų, nes priešingu atveju, gydymo rezultatai gali ir nuvilti. Atliekant procedūras kelis kartus per dieną, keletą savaičių be pertraukos, apgamas išnyks, nepalikdamas nė ženklo – o tai yra dar vienas iš natūralių gydymo priemonių privalumų.

Natūralaus Gydymo Metodo Privalumai Šalinant Apgamus

 

Gydymas svogūnų sultimis turi daugybę privalumų. Vienas iš jų, neabejotinai yra randų nebuvimas pasibaigus gydymo ciklui. Randai dažniausiai lieka po chirurginių įsikišimų į žmogaus organizmą, o taip atsiranda galimybė užsikrėsti infekcija. Procedūros su svogūnų sultimis garantuoja ne tik gerą estetinį vaizdą pasibaigus gydymui, bet ir saugumą. Todėl bet koks žmogus, pasirinkęs apgamo gydymą svogūnų sultimis, apsaugo ne tik odą (nuo galimų pažeidimų), bet ir visą organizmą – nes infekcijos grėsmės paprasčiausiai nelieka.

Svogūnų sultys, tiek perkant jau pagamintą produkciją, tiek gaminantis patiems, yra tikrai nebrangi gydymo priemonė, ypatingai lyginant su daug kainuojančiomis chirurginėmis operacijomis ar lazerinėmis procedūromis. Tai yra trečias šio natūralaus vaisto privalumas. Be to, šis gydymo metodas neturi jokio šalutinio poveikio, todėl neveltui žmonės dažnai renkasi būtent šią priemonę. Proedūros atliekamos paprastai ir neskausmingai – nenaudojami jokie cheminės sudėties vaistai, nei nuskausminamieji. Ir tai yra tik keletas priežasčių, kodėl verta rinktis apgamų gydymą svogūnų sultimis.

Kaip Apsisaugoti Nuo Nepageidaujamos Alerginės Reakcijos?

 

Vienintelė grėsmė, kuri iškyla naudojant svogūnų sultis apgamams gydyti – yra galima alerginė organizmo reakcija. Neretais atvejais, žmonės gydydami apgamus svogūnų sultimis, patiria organizmo šoką t.y. natūralią organizmo reakciją, kuri įprastai nekyla vartojant kitus produktus – daržoves ar vaisius. Todėl prieš renkantis šį gydymo metodą, patartina pasidaryti alerginį testą – užtepkite svogūnų sulčių ant kitos odos vietos ( kur nėra apgamų ) ir palaukite odos reakcijos 24 valandas. Atsiradus bet kokiam odos sudirgimui, ar paraudimui, nenaudokite šio gydymo metodo apgamams gydyti – verčiau pasikonsultuokite su gydytoju, dėl galimų natūralių gydymo alternatyvų.