Informacija pateikta svetainėje apgamusalinimas.lt nebuvo sukurta profesionalių medikų. Todėl ji neturėtų būti naudojama profesionaliam mediko ar kito sveikatos priežiūros specialisto patarimui pakeisti. Visas svetainės turinys, tekstinis ar grafinis, pateiktas tik informaciniais tikslais.

Šios svetainės kūrėjai neprisiima jokios atsakomybės už bet kokias neigiamas pasekmes sveikatai, kylančias pasinaudojus čia pateikta informacija. Svetainės apgamusalinimas.lt kūrėjai taip pat neprisiima jokios atsakomybės už pateiktos informacijos netikslumą. Ši informacija gali būti pakeista ar atnaujinta be jokio išankstinio perspėjimo. Čia pateiktos informacijos tikslumas turėtų būti patikrintas naudojantis kitais panašiais šaltiniais. Rekomenduojame peržiūrėti bet kokią medicininės kilmės informaciją tik pasikonsultavus su gydytoju.

Ši svetainė, apgamusalinimas.lt, neneša jokios atsakomybės už bet kokius Jūsų priimtus veiksmus, remiantis informacija ar produktais rastais šioje svetainėje. Prašome neatmesti jūsų gydytojo ar vaistininko patarimų, remiantis čia pateikta informacija.

Kai kurios iš svetainėje apgamusalinimas.lt esančių nuorodų yra partnerystės tipo. Tai reiškia, kad svetainės kūrėjai gali gauti finansines pajamas Jums užsisakius tam tikrus produktus mūsų svetainėje.