Odos išaugėlių šalinimas dermatologijos klinikoje ar ligoninėje gali pareikalauti papildomų išlaidų, be to atimti nemažai Jūsų brangaus laiko. Laimei, šiandien tiems, kurie nekantrauja išbandyti natūralias gydymo priemones tiesiog namuose, tai gali pasirodyti ne tik įmanoma užduotis, bet ir ne ką mažiau efektyvi. Natūralios vaistinės priemonės naudojamos kone šimtmetį. Šiek tiek žemiau matysite išvardintas efektyviausias gydymo priemones, kurias drąsiai galite naudoti namų sąlygomis. Tiesa, prieš tai nepamirškite, jog ne visos šios priemonės tinka visiems odos tipams. E to, būtina šias priemones naudoti taip, kaip nurodyta gydymo instrukcijoje. Atsitikus taip, jog susižalojote naudodami natūralias gydymo priemones, būtina nedelsiant nutraukti gydymo pocedūras ir kreiptis į savo gydytoją.

Gydymo Procedūros Nagų Lako Valikliu

Viena populiariausių priemonių, naudojamų odos išaugėlėms šalinti, be jokios abejonės yra nagų lako valiklis. Nagų lako valiklyje esančios medžiagos suskaldo odos darinio audinius ir tuo būdu suardo odos išaugą per dvi – tris dienas. Verta žinoti, jog naudojant šią kosmetinę priemonę, būtina laikytis visų atsargumo priemonių t.y. vengti nagų lako valiklio patekimo ant sveikos odos, nes tokiu būdu oda gali būti pažeista, atsirasti randai. Jei dviejų – trijų dienų gydymo ciklas nėra efektyvus, luktelėkite keletą dienų ir pakartotinai atlikite procedūrų ciklą. Kaip bebūtų, ne visiems žmonėms, gydantiems odos išaugas, ši priemonė veikia vienodai, todėl jei pakartotinas gydymas neduoda rezultatų, drąsiai rinkitės kitą gydymo metodą.

Gydymo Procedūros Vitaminu E

Vitaminas E yra laikomas viena efektyviausių priemonių kovojant su odos išaugėlėmis namų sąlygomis, kadangi šis vitaminas, kaip yra manoma, suskaldo odos audinius. Įsigijus skysto vitamino E ir kasdien suvilgant juo odos darinį, šį odos plotą riekia aprišti tvarstomaja medžiaga. Tvarstomoji medžiaga turėtų būti nešiojama tol kol ši atlaisvės. Kaip rodo apklausos, vitaminas E veikia greitai ir efektyviai – užtenka dviejų gydymo procedūrų ir odos darinys pats lengvai nusilupa ar nukrenta nuo odos paviršiaus.

Kepimo Milteliai ir Ricinų Aliejus – Ar Tai Veiksminga?

Viena ankstyviausių odos išaugų gydymo priemonių namų sąlygomis be jokios abejonės yra ricinų aliejaus ir kepimo sodos mišinys. Sumaišius šiuos du ingridientus iki tąsios košelės, šią priemonę būtina tepti du ar tris kartus per dieną. Kadangi šis gydymo metodas yra netrumpas – gali užtrukti keletą dienų ar net savaitę, neabejotinai prireiks kantrybės, tačiau gera žinia ta, jog ši priemonė sėkmingai taikoma ne tik odos išaugėlėms, bet taip pat ir karpoms gydyti.

Odos Išaugėlių Užrišimas

Vienas radikalesnių metodų, naudojamų odos išaugėlėms gydyti, yra odos darinio užrišimas siūlu ar plona juostele. Išsirinkus tvirtą siūlą ar juostelę, ja reikia tvirtai surišti minkštąją fibromą, tačiau jokiais būdais negalima nei pažeisti odos, nei įpjauti paviršiaus. Pats gydymas vyksta tokiu būdu: siūlu suveržus odos darinį, yra sustabdoma kraujo cirkuliacija odos išaugėlėje ir taip ji pamažu apmiršta, kol galiausiai pati nukrenta. Kartais, odos išaugėlės užrišimas yra sėkmingai naudojamas kartu su vitaminu E. Tokiu atvjeu, jei išbandėte pačias populiariausias odos išaugų gydymo priemones namų sąlygomis, ir nesulaukėte reikiamo rezultato, vaistinėse ir prekybos centruose yra siūloma keletas produktų, sukurtų grynai natūraliu pagrindu. Vienas geriausių preparatų, skirtų odos išaugėlėms gydyti, kurį galima rasti daugumoje vaistinių, be jokios abejonės, yra produktas DermaTend (daugiau apie šį vaistą skaitykite …). Šis produktas yra sukurtas grynai natūraliu pagrindu ir neturi jokio šalutinio poveikio, o savo sudėtyje turi natūralių odos dariniui kenksmingų medžiagų. Prieš naudodami šį vaistą, atidžiai perskaitykite visas pakuotėje esančias instrukcijas ir užtikrinkite, jog vaistas naudojamas saugiai ir pagal paskirtį.