Odos išaugos, taip pat žinomos, kaip minkštosios fibromos, yra nedideli odos dariniai, savo keista išvaizda šiek tiek stebinantys žmones – dažnai tokios odos žymės yra tarsi pakibusios ant plonyčių „siūlų“ t.y. šakelės formos odos audinių išaugos. Įprastai tokie odos dariniai nesukelia skausmo, tačiau diskomforto galimybė atsiranda, jei oda yra linkusi raukšlėtis ir tarp odos sluoksnių ar odos ir klostuotų drabužių atsiranda trintis. Taip pat iki šiol nėra žinoma apie odos išaugų pavojų gyvybei ar jų vėžinę ar kitą pavojingą infekcinę kilmę. Tačiau dauguma žmonių vis tik nėra patenkinti odos išaugų estetiniu vaizdu ir būtent dėl šiol priežasties yral linkę jų atsikratyti. Šiuolaikinė medicina ir gamta siūlo daugybę įvairių būdų, naikinančių odos žymes – nuo efektyvių natūralių vaistinių preparatų, iki medicininių priemonių ar chirurginių įsikišimų – visi jie yra efektyvūs ir nepavojingi sveikatai.

Visa Tiesa Apie Chirurginius Gydymo Metodus

Žmonėms, kurie siekia greitai ir efektyviai pašalinti odos išaugėles, chirurginis įsikišimas yra kaip tik tinkamas būdas tai padaryti. Nors šis būdas užima kelias dienas, kadangi neišvengiamai reikalinga pradinė gydytojo konsultacija, bei papildoma diena chirurginei procedūrai atlikti, tačiau įprastai gydymas atliekamas nenaudojant anestetikų, todėl hospitalizacija dažnais atvejais yra nereikalinga ir pacientas yra nedelsiant nukreipiamas tolimesnei priežiūrai namuose. Pati paprasčiausia chirurginė operacija yra atliekama žirklėmis ar skalpeliu, išpjaunant ar iškerpant odos išaugėlę ties ploniausia jos vieta. Pati operacija trunka kelias sekundes ir yra tokia paprastutė, jog nuskausminamieji dažnai net nenaudojami. Kaip bebūtų, operacija turi ir savo šalutinį poveikį – tokiu atveju, jei odos išauga yra pašalinama sunkiai, galimas kraujavimas ir randų atsiradimas toje vietoje, kur buvo atliktas pjovimas. Chirurgas taip pat gali rinktis užšaldymo metodą skystu azotu. Tokiu atveju reikalingas ypatingas gydytojo tikslumas, priešingu atveju, gali būti sužalojamas odos darinys bet ir aplink esanti odelė. Pati procedūra yra ganėtinai greita, paprasta ir neskausminga, tačiau ją atlikti reikėtų tik profesonaliam ir įgudusiam chirurgui. Ši procedūra, būdama paprasta ir efektyvi, taip pat turi ir savo minusų – tokių kaip papildomos išlaidos susijusios su gydymu ar laiko kaštai.

Natūralūs Gydymo Metodai

Gydant odos išaugėles namų salygomis, kartais praverčia buitinės priemonės, tokios kepimo milteliai ir ricinos aliejus. Sumaišę šiuos du ingridientus, juos galite drąsiai tepti ant odos darinio ir aprišti gydomą odos plotą tvarstomaja medžiaga. Toks gydymo metodas turėtų būti taikomas du ar tris kartus per dieną, keletą savaičių, kol minkštoji fibroma išdžius ir savaime nukris nuo odos ploto. Šis gydymo metodas yra paprastas ir pigus, be to, nekyla grėsmės sveikatai, nėra ir jokių pašalinio poveikių pavojų. Todėl, jei nesiekiate itin greito efekto, ar odos išaugėlė nesukelia itin didelio diskomforto kasdieninėje rutinoje, prieš pasiryždami chirurginiam gydymui, verčiau išnaudokite natūralius gydymo būdus. Nors taikant anksčiau paminėtą natūralų gydymo metodą, prireiks šiek tiek kantrybės ir laiko, šis būdas neabejotinai sutaupys didžiules pinigų sumas, kurias išleistumėte kitoms vaistinėms priemonėms. Kitas taip pat natūralus būdas odos išaugėlėms šalinti yra naminės procedūros arbatmedžio aliejumi. Gydant šiuo aliejumi, odos darinys yra suvilgomas keliais lašais šio gamtos vaisto keletą kartų per dieną. Ši kosmetinė priemonė veikia panašiai kaip ir ricinų aliejus – visiškai išdžiovina minkštąją fibromą ir ji saviame nukrenta nuo odos paviršiaus. Arbatmedžio aliejus taip pat veikia kaip natūralus antiseptikas ir išlaiko sveiką odos būklę visą gydymo laikotarpį, saugodamas ją nuo bet kokios galimos infekcijos.